ДБЖ RITAR RTM800 Proxima-L 800 ВА
RITAR RTM800 Proxima-L 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTM800 Proxima-L 800 ВА
Усі ціни 26 →ИБП RITAR RTM800 Proxima-L (5856) | 3 140 грн. |
ИБП RITAR RTM800 Proxima-L | 2 950 грн. |
Ritar Ritar RTM800 (480W) Proxima-L (RTM800L) | 2 867 грн. |
Ritar RTM800 (480W) Proxima-L (RTM800L) | 2 668 грн. |
Ritar RTM800 (480W) Proxima-L (RTM800L) | 2 643 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTM800 Proxima-L
Ціни на RITAR RTM800 Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTM525 Proxima-L 525 ВА | від 1 850 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR RTM600 Proxima-L 600 ВА | від 1 890 грн. | 30 пропозицій | ||
RITAR RTM800 Proxima-L 800 ВА | від 2 401 грн. | 28 пропозицій |