ДБЖ RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА (7863)
Фото 3 |
RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА
Усі ціни 28 →ИБП RITAR RTP800L-U Proxima-L(7863) | 3 220 грн. |
Ritar Ritar RTP800L-U (480W) Proxima-L (RTP800L-U) | 2 959 грн. |
Ritar RTP800L-U (480W) Proxima-L (RTP800L-U) | 2 735 грн. |
Ritar RTP800L-U (480W) Proxima-L (RTP800L-U) | 2 761 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTP800L-U (480W) Proxima-L (RTP800L- | 2 933 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTP800L-U Proxima-L
Ціни на RITAR RTP800L-U Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА | від 2 100 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА | від 2 180 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА | від 2 477 грн. | 29 пропозицій | ||
RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА | від 2 421 грн. | 21 пропозиція |