Змішувач Nobili Rubinetterie Acquaviva VV103108CR
Фото 5 |
Nobili Rubinetterie Acquaviva VV103108CR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води.
Мінімальна монтажна глибина: 40 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Acquaviva VV103108CR
Усі ціни 6 →Nobili Nobili Acquaviva VV103108CR | 3 870 грн. |
Змішувач для душу Nobili Acquaviva VV103108CR внутрішній | 3 655 грн. |
Змішувач для душу Acquaviva Velvet Black (VV103108BM), Nobili | 6 407 грн. |
Змішувач для душу NOBILI ACQUAVIVA (VV103108CR) внутрішній VV103108CR | 3 239 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу NOBILI Acquaviva VV103108CR | 3 870 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Nobili Acquaviva VV103108BM із монтажною част | 6 414 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →