Змішувач Nobili Rubinetterie Acquaviva VV103118-1-CR
Nobili Rubinetterie Acquaviva VV103118-1-CR |
|
З обмежувачем напору води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Acquaviva VV103118-1-CR
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника Nobili Acquaviva VV103118/1WM з донним клапаном | 9 709 грн. |
Nobili Acqaviva VV103118/1CR | 7 414 грн. |
Змішувач для умивальника Acquaviva Velvet Black (VV103118-1BM), Nobili | 8 371 грн. |
Змішувач для умивальника NOBILI ACQUAVIVA VV103118/1CR Nobili | 4 041 грн. |
Змішувач для умивальника NOBILI ACQUAVIVA VV103118/1CR Nobili | 6 106 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →