Змішувач Nobili Rubinetterie New Road RD00137/1CR
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie New Road RD00137/1CR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie New Road RD00137/1CR
Nobili Nobili New Road RD00137/1CR | 9 073 грн. |
Змішувач для кухні Nobili NEW ROAD RD00137/1CR U-подібний | 9 073 грн. |
Nobili Rubinetterie New Road RD00137/1CR U- подібний | 8 438 грн. |
Змішувач кухонний NOBILI NEW ROAD RD00137/1CR | 9 073 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →