Змішувач Nobili Rubinetterie New Road RD00118-1-CR
Nobili Rubinetterie New Road RD00118-1-CR |
|
З обмежувачем напору води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie New Road RD00118-1-CR
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Nobili New Road (колір - хром), з донним клапаном RD | 5 547 грн. |
Nobili Nobili New Road RD00118 RD00118/1CR | 5 160 грн. |
Змішувач для умивальника Nobili NEW ROAD RD00118/1CR | 5 160 грн. |
Nobili Rubinetterie New Road RD00118/1CR | 4 799 грн. |
Змішувач для раковини NOBILI NEW ROAD RD00118/1CR | 5 160 грн. |
Змішувач для умивальника Nobili Rubinetterie New Road (RD00118/1CR) | 3 965 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →