Змішувач Paffoni Flavia FA075CR
Фото 10 |
Paffoni Flavia FA075CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Flavia FA075CR
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини Paffoni Flavia мідь FA075RM з донним клапаном | 10 640 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Leva Flavia (колір – бронза), з донним клапа | 10 640 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI Flavia хром латунь з донним | 6 294 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Flavia з донним клапаном, хром (FA075CR) | 5 912 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Flavia хром FA075CR з донним клапаном | 5 912 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →