Змішувач Nobili Rubinetterie Live LV00100/ECR
Фото 5 |
Nobili Rubinetterie Live LV00100/ECR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води. Змішувач на два виходи.
Блок змішування арт. WE81100 купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Live LV00100/ECR
Усі ціни 6 →Змішувач прихованого монтажу Nobili Live LV00100/ECR без вбудованої частин | 8 901 грн. |
Змішувач для душу Live (LV00100-ECR), Nobili | 8 901 грн. |
Зовнішня частина вбудовуваного змішувача для душу на 2 виходи без внутр ча | 8 177 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Nobili Live LV00100/EBM без вбудованої частин | 13 416 грн. |
Змішувач для душу Live Velvet Black (LV00100-EBM), Nobili | 13 416 грн. |
Змішувач для душу Live Velvet Black (LV00100-EBM), Nobili LV00100/EBM | 9 459 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →