Змішувач Paffoni Stick SK015CR
Фото 7 |
Paffoni Stick SK015CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Stick SK015CR
Усі ціни 13 →Змішувач для душу Paffoni Stick (колір - хром) SK015CR SK015CR | 5 476 грн. |
Душова система прихованого монтажу PAFFONI із верхнім душем латунна хром K | 18 267 грн. |
Змішувач для ванни на 2 споживача Paffoni Stick (SK015CR) SK015CR | 5 476 грн. |
Змішувач для душа Paffoni Stick SK 015 CR вбудований із перемикачем, хром | 5 476 грн. |
Змішувач для душа Paffoni Stick вбудований із перемикачем, хром (SK015CR) | 5 476 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →