Змішувач Grohe Essence 24092001
Відео 1Фото 26 |
Grohe Essence 24092001 |
|
Металева накладна панель регульована на 6°. Змішувач на 3 виходи
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 35600000)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 24092001
Усі ціни 44 →Змішувач Grohe Essence (24092001) 24092001 | 9 540 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Essence хром латун | 9 855 грн. |
Зовнішня частина змішувача для ванни Grohe Essence (24092001) 24092001 | 9 540 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) GROHE Essence 24092001 | 7 315 грн. |
Змішувач для ванни/душу Grohe Essence на 3 виходи 24092001 | 9 540 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →