Змішувач Nobili Rubinetterie Live LV00199/1CR
Фото 6 |
Nobili Rubinetterie Live LV00199/1CR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води.
Блок змішування купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Live LV00199/1CR
Усі ціни 16 →Змішувач для раковини Nobili Live LV00199/1WM | 15 351 грн. |
Змішувач для умивальника Live (LV00199-1CR), Nobili | 10 277 грн. |
Змішувач NOBILI LV00199/1BM | 13 974 грн. |
Смеситель NOBILI LV00199/1BM | 13 772 грн. |
Змішувач NOBILI LV00199/1BM | 15 351 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →