Літня шина Nokian Hakka Black 2 255/50 R19 107W
Відео 14Фото 14 |
Виберіть розмір шин
Nokian Hakka Black 2 255/50 R19 107W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Hakka Black 2 255/50 R19 107W
Усі ціни 19 →Nokian Hakka Black 2 SUV 255/50 R19 107W XL | 5 968 грн. |
Nokian HAKKA BLACK 2 SUV 255/50 R19 107W XL | 4 240 грн. |
Nokian Hakka Black 2 SUV 255/50 R19 107W XL | 5 830 грн. |
Летние шины Nokian Hakka Black 2 SUV 255/50 ZR19 107W XL 1001123061 | 5 958 грн. |
Nokian Hakka Black 2 SUV (255/50R19 107W) | 5 769 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Всім доброго доби! Стисло опишу враження від використання шин Nokian Hakka Black 2 SUV. Шини на ходу вже понад 8 тис км, за цей час суттєвих недоліків не виявив. Сухою дорогою однозначно 5 балів! Гальмування відмінне, хороша стійкість до аквапланування. За 8 тисяч зносу немає взагалі, немов тільки поставив, подивимось далі... З мінусів можу відзначити невелику шумність на поганому дорожньому покритті. Саме на поганому, на хорошому шини досить тихі. Ціна-якість, на мою думку, вдала. невелика шумність на поганому дорожньому покритті |
"Виділив для себе переваги гуми: 1. м'якого йде 2. практично не шумить 3. добре гальмує (зокрема й у дощ) 4. з місця рушає легко 5. у повороти входить впевнено 6. ціна" 5. у повороти входить впевнено 6. ціна" поки немає зауважень, ще тестую Дмитрий : користуюся Nokian Hakka Black 2 225/55 R17 97W кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →