Литий диск ZF TL7142NW 7,5x17/5x114,3 ET55 DIA64,1
від 4 936 до 5 970 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації ZF TL7142NW 1
Характеристики
ZF TL7142NW 7,5x17/5x114,3 ET55 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL7142NW 7,5x17/5x114,3 ET55 DIA64,1
Сортувати
Литые диски ZF TL7142NW R17 W7.5 PCD5x114.3 ET55 DIA64.1 (BMF) 1001063637 | 5 148 грн. |
ZF TL7142NW R17 W7.5 PCD5x114,3 ET55 DIA64.1 BMF | 5 333 грн. |
ZF TL7142NW 7.5x17 5x114.3 ET55 DIA64.1 BMF | 5 208 грн. |
ZF TL7142NW 7,5x17/5x114,3 D64,1 ET55 BMF | 5 182 грн. |
ZF ZF ZF-TL7142NW (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET55 DIA64.1) BMF | 5 813 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі