Літня шина Nokian Nordman SC 195/70 R15C 104S
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nokian Nordman SC 195/70 R15C 104S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Nordman SC 195/70 R15C 104S
Усі ціни 13 →Шина Nokian Nordman SC 195/70 R15C 104S | 4 480 грн. |
Nokian Nordman SC 195/70 R15C 104/102S | 2 382 грн. |
Nokian Nordman SC (195/70R15C 104S) | 4 614 грн. |
Nokian Tyres Літня шина NOKIAN NORDMAN SC 195/70R15C 104/102S | 3 584 грн. |
Літня шина NOKIAN NORDMAN SC 195/70R15C 104/102S | 3 398 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →