Літня шина Nokian zLine SUV 275/50 R20 113W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nokian zLine SUV 275/50 R20 113W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian zLine SUV 275/50 R20 113W
Усі ціни 18 →Nokian zLine SUV 275/50 R20 113W XL | 7 040 грн. |
Nokian zLine SUV 275/50 ZR20 113W XL | 7 275 грн. |
Nokian zLine SUV 275/50 R20 113W | 8 225 грн. |
Nokian zLine SUV (275/50R20 113W) | 7 362 грн. |
Літня шина Nokian Tyres zLine SUV 275/50R20 113W | 7 402 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →