Вудилище Nomura Kuro Revenge 183-20 (NM20302018)
Nomura Kuro Revenge 183-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nomura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nomura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nomura Kuro Revenge 183-20
Усі ціни 13 →Спининговое удилище Nomura Kuro Revenge 1.83м 5-20гр. (NM20302018) | 1 999 грн. |
Удилище Nomura kuro revenge 1.83м 5-20гр. (nm20302018) | 1 899 грн. |
Вудилище Nomura KURO REVENGE 1.83м 5-20гр. (NM20302018) | 1 981 грн. |
Удилище Nomura KURO REVENGE 1.83м 5-20гр. (NM20302018) NM20302018 | 1 753 грн. |
Вудилище Nomura KURO REVENGE 1.83м 5-20гр. (NM20302018) NM20302018 | 1 824 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →