Вудилище Salmo Team Salmo Ballist TSBA2-612EF
Salmo Team Salmo Ballist TSBA2-612EF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Team Salmo Ballist TSBA2-612EF
Усі ціни 6 →Вудлище спінінгове Salmo Ballist 1.87 м 7-30 г (TSBA2-612EF) | 1 996 грн. |
Вудлище Salmo Team Salmo Ballist 5-22g/1.87 m (TSBA2-612EF) | 1 996 грн. |
Вудилище Team Salmo Ballist 612EF 1.87m 5-22g (TSBA2-612EF) | 1 996 грн. |
Спінінг Team Salmo BALLIST 5-22g/1.87(6,1") (TSBA2-612EF) | 2 661 грн. |
Спінінг Team Salmo Ballist 1.87 м 5-22 р (TSBA2-612EF) | 1 996 грн. |
Вудилище кастингові Team Salmo Ballist 6.1 / M (TSBA2-612EF) | 2 661 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →