Вудилище Shimano Catana FX Spin 183LC (SCATFX60LC)
Shimano Catana FX Spin 183LC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 183LC
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 6’0’’/1.83m 3-14g (SCATFX60LC) | 2 080 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 6'0''/1.83m 3-14g (SCATFX60LC) | 2 080 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 6'0''/1.83m 3-14g (SCATFX60LC) S | 2 080 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 6'0''/1.83m 3-14g (SCATFX60LC) | 2 080 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 6'0''/1.83m 3-14g 22 | 2 080 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →