Вудилище Shimano Catana FX Spin 183LE (SCATFX60LE)
Shimano Catana FX Spin 183LE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 183LE
Усі ціни 11 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Fast 6’0’’/1.83m 3-14g (SCATFX60LE) | 2 080 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 6'0''/1.83m 3-14g (SCATFX60LE) SCA | 2 080 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 6'0''/1.83m 3-14g (SCATFX60LE) SC | 2 080 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 6'0''/1.83m 3-14g 2266 | 2 080 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 6'0''/1.83m 3-14g (SCATFX | 2 080 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →