Вантажна шина Jinyu JF568 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF568 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF568 295/80 R22.5 152M
Jinyu JF568 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 11 980 грн. |
Jinyu JF568 (Рулевая) (295/80R22.5 152/149M) | 11 796 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 12 475 грн. |
Jinyu JF568 (295/80R22.5 152M) | 12 374 грн. |
Шина Jinyu JF568 (рульова) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 13 326 грн. |
Відеоогляди
Модификації Jinyu JF568 295/80 R22.5 152M
Ціни на Jinyu JF568 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Jinyu JF568 295/80 R22.5 152M | від 11 796 грн. | 5 пропозицій | ||
Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L | від 12 688 грн. | 20 пропозицій | ||
Jinyu JF568 315/80 R22.5 156L | від 12 782 грн. | 25 пропозицій |