Вантажна шина Nordexx Trac 15 315/80 R22.5 154M
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx Trac 15 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx Trac 15 315/80 R22.5 154M
Nordexx Trac 15 (приводная) 315/80 R22.5 154/151M 18PR | 12 000 грн. |
Nordexx Trac 15 (315/80R22.5 154M) | 12 305 грн. |
Вантажні шини Nordexx Trac 15 (провідна) 315/80 R22.5 154/151M 18PR | 13 048 грн. |
Шина Nordexx Trac 15 (провідна) 315/80 R22.5 154/151M PR18 | 13 350 грн. |