Вантажна шина Advance GL268D 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL268D 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL268D 315/80 R22.5 156L
Вантажна шина ADVANCE GL268D (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 12 449 грн. |
Advance GL268D (315/80R22.5 156L) | 12 626 грн. |
ADVANCE Вантажна шина ADVANCE GL268D (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 12 508 грн. |
Advance GL268D (ведуча) 315/80 R22.5 156/150L PR20 | 12 971 грн. |
Модификації Advance GL268D 315/80 R22.5 156L
Ціни на Advance GL268D 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Advance GL268D 315/80 R22.5 154M | від 12 303 грн. | 2 пропозиції | ||
Advance GL268D 315/80 R22.5 156L | від 12 449 грн. | 4 пропозиції |