Газовий котел Nova Florida Altair RTN E 99 99 кВт
Nova Florida Altair RTN E 99 99 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:99 кВт, площа ~ 742 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 250 мм
Всі характеристики
Характеристики Altair RTN E 99
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nova Florida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nova Florida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Nova Florida Altair RTN E 99
Ціни на Nova Florida Altair RTN E 99 |
---|---|---|---|---|
Nova Florida Altair RTN E 48 48 кВт | від 89 592 грн. | 4 пропозиції | ||
Nova Florida Altair RTN E 60 60 кВт | від 111 175 грн. | 4 пропозиції | ||
Nova Florida Altair RTN E 70 70 кВт | від 122 082 грн. | 4 пропозиції | ||
Nova Florida Altair RTN E 80 80 кВт | від 133 502 грн. | 4 пропозиції | ||
Nova Florida Altair RTN E 90 90 кВт | від 144 237 грн. | 4 пропозиції | ||
Nova Florida Altair RTN E 99 99 кВт | від 163 129 грн. | 1 пропозиція | ||
Nova Florida Altair RTN E 100 100 кВт | від 154 972 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →