Стабілізатор напруги NTT Stabilizer DVS 3345 45 кВА
123 084 грн. Купити! Стабилизатор напряжения NTT Stabilizer DVS 3345Technofox.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
NTT Stabilizer DVS 3345 45 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:45 кВА
Вхідна напруга:275-450 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги NTT Stabilizer DVS 3345:
- Режим Байпас
Модификації NTT Stabilizer DVS 3345
Ціни на NTT Stabilizer DVS 3345 |
---|---|---|---|---|
NTT Stabilizer DVS 3330 30 кВА | від 97 461 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 3345 45 кВА | від 123 084 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 3360 60 кВА | від 166 686 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 3375 75 кВА | від 205 062 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 33100 100 кВА | від 256 386 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 33120 120 кВА | від 307 632 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 33150 150 кВА | від 374 244 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →