Корпус NZXT H5 Flow чорний (CC-H51FB-01)
Відео 16Фото 6 |
Досить сучасний комп'ютерний корпус з лінійки H5 від популярного виробника NZXT. Перш за все, пристрій може похвалитися відмінною сумісністю з відеокартами просунутого ігрового класу. Про це свідчить наявність додаткового вентилятора знизу, який забезпечує подачу холодного повітря прямо до графічного адаптера. Ця модифікація оснащена передньою кришкою із суцільною перфорацією, що помітно додає системі охолодження ефективності.
Кейс має в наборі два вентилятори, які монтуються знизу та ззаду. При необхідності відведення тепла можна посилити допоміжними вертушками та СРО. Комп'ютерний корпус NZXT H5 Flow оформлений у мінімалістичному стилі, що дозволить платформі гармонувати з будь-яким інтер'єром. Прозора бічна кришка дозволяє оглядати компоненти шасі. Також платформа отримала нижню панель із двома окремими каналами вентиляції. Один під блок живлення, а інший для охолодження GPU. Кожен із повітроводів прикритий окремою сітчастою вставкою. Панель налаштування має порти USB Type C 3.2 і USB 3.2, а також комбінований роз'єм mini-Jack. Цей корпус має збалансовані габарити, сучасний дизайн і хорошу систему охолодження.
Купити NZXT H5 Flow чорний
Усі ціни 29 →Корпус NZXT H5 Flow Black (CC-H51FB-01) | 4 088 грн. |
NZXT H5 Flow Tempered Glass без БЖ (CC-H51FB-01) Black CC-H51FB-01 | 4 299 грн. |
Корпус NZXT H5 Flow Edition Black (CC-H51FB-01) CC-H51FB-01 | 4 199 грн. |
Корпус NZXT H5 Flow Black (CC-H51FB-01) без БЖ CC-H51FB-01 | 4 373 грн. |
Корпус Nzxt H5 Flow Black (CC-H51FB-01) | 4 199 грн. |
Модификації NZXT H5 Flow
Ціни на NZXT H5 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H5 Flow білий | від 4 199 грн. | 25 пропозицій | ||
NZXT H5 Flow чорний | від 3 819 грн. | 30 пропозицій |