Корпус NZXT H7 Elite 2023 чорний (CM-H71EB-02)
Відео 1Фото 5 |
NZXT H7 Elite 2023 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити NZXT H7 Elite 2023 чорний
NZXT H7 Elite RGB Tempered Glass без БЖ (CM-H71EB-02) Black CM-H71EB-02 | 8 397 грн. |
Nzxt H7 Elite (CM-H71EB-02) | 7 854 грн. |
Корпус NZXT H7 ELITE RGB Black (CM-H71EB-02) | 8 394 грн. |
Корпус NZXT H7 ELITE RGB Black (CM-H71EB-02) | 8 422 грн. |
Відеоогляди
Модификації NZXT H7 Elite 2023
Ціни на NZXT H7 Elite 2023 |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Elite 2023 білий | від 7 282 грн. | 24 пропозиції | ||
NZXT H7 Elite 2023 чорний | від 7 854 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →