Ванна Omnires SHELL M+ 160x75 см
Фото 10 |
Omnires SHELL M+ 160x75 SHELLWWBP |
|
Поверхня не містить тріщин і мікроотворів (на ній не розвиваються бактерії і мікроби, а ванну легко чистити). Композит теплий на дотик.
Ванна без переливу. У комплекті сифон із донним клапаном "клік-клак".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires SHELL M+ 160x75 см
Окремостояча ванна Omnires Shell M+ 160x75 см, чорна матова (SHELLWWBLV) | 109 999 грн. |
Окремостояча ванна Omnires Shell M+ 160x75 см, біла глянцева (SHELLWWBP) | 89 999 грн. |
Окремостояча ванна Omnires Shell M+ 160x75 см, біла матова (SHELLWWBM) | 89 999 грн. |
Рекомендуємо