Умивальник Omnires SHELL M+ SHELLUNBP 600 мм
Фото 12 |
Omnires SHELL M+ SHELLUNBP |
|
Виготовлений із композитного матеріалу (М+), основним компонентом якого є доломіт. М+ - міцний, стійкий до пошкоджень, тиску та екстремальних температур. Поверхня умивальника тепла на дотик. Об'єм миття: 14 л.
Кришка для зливу у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires SHELL M+ SHELLUNBP 600 мм
Усі ціни 6 →Умивальник накладний OMNIRES Shell 600x350x166мм овальний білий SHELLUNBM | 10 400 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Shell M+ 60x35 см, білий глянцевий (SHELLU | 9 160 грн. |
Умивальник Omnires Shell 60x35 white (SHELLUNBM) | 10 400 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Shell M+ 60x35 см, білий матовий (SHELLUNB | 10 080 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Shell M+ 60x35 см, чорний матовий (SHELLUN | 12 720 грн. |
Умивальник накладний OMNIRES Shell 600x350x166мм овальний білий SHELLUNBM | 10 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →