Каструля OMS 2027-20
Фото 7 |
OMS 2027-20 2.7 л3.9 л |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2027-20
Усі ціни 9 →OMS 2027-20 | 1 465 грн. |
Каструля O.M.S. 20x13см 3,9л з кришкою (OMS 2027-20-3,9л) | 1 672 грн. |
Каструля 3,9 л (20 см х 13 см) OMS 2027-20 OMS 2027-20 | 1 653 грн. |
OMS 2027-20 | 1 578 грн. |
OMS OMS-2027-20 | 1 896 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації OMS 2027-20
Ціни на OMS 2027-20 |
---|---|---|---|---|
OMS 2027-18 | від 1 320 грн. | 10 пропозицій | ||
OMS 2027-20 | від 1 465 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →