Смартфон OnePlus Ace 3V 512 ГБ / 16 ГБ
Фото 18 |
OnePlus Ace 3V 512 ГБ / 16 ГБ
Екран:6.74 ", 2772х1240 (20:9), 451 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 7+ Gen 3
Камера:2 модулі, 50 МП, + 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація
Акумулятор:5500 мАгод
Вага:200 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus Ace 3V 512 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 7 →OnePlus Ace 3V 16/512GB Gray | 18 949 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 3V 16/512GB Gray | 19 239 грн. |
OnePlus Ace 3V 16/512GB GrayХАРАКТЕРИСТИКА ПРОГРАММНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Операционная система Android 14 ТЕХНИЧЕСК... щеИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Размер экрана, дюйм 6,74 Разрешение экрана, пикс. 1240x2772 Тип матрицы AMOLED Мультитач Да Сенсорный экран Емкостный Частота обновления экрана 120 Гц Яркость 2150 кд/м2 (максимально) Процессор Qualcomm SM7675 Snapdragon 7+ Gen 3 Top-e.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись | 18 707 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 3V 16/512GB Purple (China Version) | 19 481 грн. |
OnePlus Ace 3V PJF110 16/512Gb Titanium GrayДисплей: 6.74" / Amoled (2772x1240 точек) / Процессор: Qualcomm Snapdragon 7+ Gen3 + Adreno 732 / Оперативная память: 16 Гб /... щеВстроенная память: 512 Гб / microSD - нет / Камера: 50+8Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5500 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 20 384 грн. |
Смартфон OnePlus Ace 3V 16/512GB Purple | 19 239 грн. |
OnePlus Ace 3V PJF110 16/512Gb PurpleДисплей: 6.74" / Amoled (2772x1240 точек) / Процессор: Qualcomm Snapdragon 7+ Gen3 + Adreno 732 / Оперативная память: 16 Гб /... щеВстроенная память: 512 Гб / microSD - нет / Камера: 50+8Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5500 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 19 445 грн. |
Серія OnePlus Ace (передтоп)Порівняти в таблиці →
від 13 824 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 18 780 грн.
5G, 6.78 ", 450 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 207 г
від 17 268 грн.
5G, 6.78 ", 450 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 207 г
від 17 296 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 14 590 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 11 989 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 15 979 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 14 950 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 204 г
від 17 960 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 19 890 грн.
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 12 360 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 16 072 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 3, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 200 г
від 16 399 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 204 г
від 20 890 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 994 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 16 479 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 3, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 200 г
від 17 358 грн.
5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 204 г
від 18 707 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 3, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 200 г
Модификації OnePlus Ace 3V
Ціни на OnePlus Ace 3V |
---|---|---|---|---|
OnePlus Ace 3V 256 ГБ / 12 ГБ | від 16 072 грн. | 7 пропозицій | ||
OnePlus Ace 3V 512 ГБ / 12 ГБ | від 16 479 грн. | 7 пропозицій | ||
OnePlus Ace 3V 512 ГБ / 16 ГБ | від 18 707 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 3, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 200 г
5G, 6.7 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 210 г
від 18 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 199 г
5G, 6.78 ", 450 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 207 г
від 18 249 грн.
флагман, 5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5240 мАгод, 205 г
від 21 290 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 19 789 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 18 936 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 16 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 14 300 грн.
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 15 099 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г