Похідний ніж OPINEL №8 Outdoor
Відео 3Фото 2 |
OPINEL №8 Outdoor |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL №8 Outdoor
Усі ціни 20 →Нож складной Opinel №8 Outdoor полусеррейтор (длина: 190мм, лезвие: 85мм), | 1 080 грн. |
Нож Opinel 8 Outdoor бело-желтый 204.66.43 | 1 100 грн. |
Opinel №8 Outdoor earth-green | 1 100 грн. |
Нож Opinel N°8 Outdoor Green (001578) | 1 048 грн. |
Нож Opinel №8 Outdoor Earth (зеленый) 1715 | 1 010 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ножа / мультитула OPINEL №8 Outdoor:
- Свисток у рукояті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →