Похідний ніж OPINEL 9 VRI DIY
Відео 1Фото 7 |
OPINEL 9 VRI DIY |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL 9 VRI DIY
Ніж Opinel DIY No.09 VRI Grey (001792) | 849 грн. |
Складаний ніж спеціального призначення 80мм Opinel "DIY №9 Inox Grey" 0017 | 1 099 грн. |
Ніж Opinel DIY №9 Inox. (cірий) | 880 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →