Заглибний насос Optima WQ10-12G
Optima WQ10-12G поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima WQ10-12G
Усі ціни 22 →Насос занурювальний фекальний OPTIMA вихровий WQ10-12G 1300Вт Hmax 10м 12м | 6 423 грн. |
Optima WQ10-12G | 6 423 грн. |
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima WQ10-12G 1.3 кВт 171013032255 | 6 423 грн. |
Насос фекальный Optima WQ10-12G 1.3 кВт | 6 400 грн. |
Насос фекальный с режущим механизмом Optima WQ10-12G 1,3кВт | 6 423 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima WQ10-12G
Ціни на Optima WQ10-12G |
---|---|---|---|---|
Optima WQ10-12G | від 5 909 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima WQ15-14G | від 7 572 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima WQ15-15QG | від 9 597 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →