Заглибний насос Aquatica 773432
Aquatica 773432 відцентровийпоплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773432
Усі ціни 15 →Насос дренажно-фекальный Aquatica WQD7-8-0.75QGF (773432) | 10 324 грн. |
Насос дренажний фекальний з подрібнювачем Aquatica 773432 (773432) | 7 161 грн. |
Каналізаційний насос Aquatica 0.75 кВт 225 л/хв 7 м кабель з нерж. Ножем 7 | 8 417 грн. |
Насос канализационный Aquatica 0.75кВт Hmax с ножом (нерж) (773432) | 8 613 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.75 кВт Hmax 12 м Qmax 225 л / хв (773432) | 8 860 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 773432
Ціни на Aquatica 773432 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773432 | від 7 161 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 773433 | від 8 099 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773434 | від 8 929 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →