Насадка для зубної щітки Oral-B 3D White EB 18RB-2 (80347231)
Фото 6 |
Oral-B 3D White EB 18RB-2 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B 3D White EB 18RB-2
Усі ціни 9 →Насадки для зубних щіток Oral-B EB18p 3D White Luxe CleanMaximiser 2 шт | 275 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B EB 18pRB-2 3D White CleanMaximiser (Клин М | 459 грн. |
Насадка для зубної щітки Oral-B 3D White EB18RB CleanMaximiser (2) 3D Whit | 491 грн. |
Oral-B Насадка для зубної щітки Oral-B 3D White EB18RB CleanMaximiser (2) | 491 грн. |
Braun OralB 3D White Клін Максимайзер EB18pRB 2шт OralB3DWhiteКлінМаксимай | 479 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Oral-B 3D White EB 18RB-2
Ціни на Oral-B 3D White EB 18RB-2 |
---|---|---|---|---|
Oral-B 3D White EB 18RB-1 | від 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-2 | від 275 грн. | 9 пропозицій | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-3 | від 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-4 | від 499 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →