Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 4
Відео 9Фото 16 |
Oral-B iO Series 4 |
|
Інноваційна високотехнологічна електрична зубна щітка з фірмовою технологією iO, однією стандартною насадкою, датчиком натиску, гіросенсором та модулем Bluetooth для синхронізації зі смартфоном. Є молодшою моделлю флагманського сімейства Oral-B iO Series, усі моделі якого пройшли реальні клінічні випробування та показали вражаючу ефективність. Від старших моделей відрізняється меншою кількістю підтримуваних режимів та відсутністю OLED-екрана.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на вимогливих користувачів, які віддають перевагу smart-пристроям. Технологія iO забезпечує комбіновані рухи насадки для швидкого та ефективного чищення зубів та ротової порожнини. Довговічний лінійний електропривод створює зворотно-обертальні рухи і пульсуючі зворотно-поступальні мікровібрації. Завдяки такому поєднанню щітка Oral-B iO Series 4 поєднують переваги двох найбільш ефективних технологій очищення для отримання бездоганно якісного результату. Масажний ефект підтримує здоров'я ясен і є профілактикою їх запальних захворювань. Спеціальний датчик тиску автоматично знижує потужність і попереджає необхідність зменшення сили притиску. Ця модель комплектується зручною індукційною зарядною станцією-підставкою та футляром для транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B iO Series 4
Усі ціни 105 →Зубний центр Oral-B OC OxyJet + iO 4 | 6 499 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B iO Series 4N Pink | 4 179 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B iO Series 4N iOG4.1B6.2DK Black | 6 399 грн. |
Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 4 Pink | 5 149 грн. |
Зубная щетка Braun Oral-B iO Series 4N iOG4.1A6.1DK White 80364076 | 5 461 грн. |