Електрична зубна щітка Oral-B Genius X 20000N Special Edition
Фото 9 |
Oral-B Genius X 20000N Special Edition |
|
Інноваційна акумуляторна зубна щітка з комбінованими рухами насадки для якісного чищення зубів, язика і масажу ясен. Відноситься до топової серії Oral-B Genius зразка 2020 року, позиціонується як продукт верхньої цінової категорії. Відрізняється наявністю гіроскопічного сенсора, вбудованого Bluetooth-модуля і вдалою реалізацією двох типів руху головки. Довговічний електричний привод створює зворотно-обертальні рухи з частотою 175 Гц і пульсуючі зворотно-поступальні з частотою 800 Гц.
Завдяки такій комбінації, щітка Oral-B Genius X 20000n Special Edition поєднує переваги двох найбільш ефективних технологій. Комплектується зарядним чохлом і однією насадкою Braun Oral-B EB60 Sensi c ультратонкими щетинками для догляду за чутливими зубами і яснами. Насадка забезпечена синіми щетинками Indicator, які в процесі використання знебарвлюються, нагадуючи про необхідність заміни.
Фірмове кільце з підсвічуванням SmartRing попереджає про надмірному притиску насадки до зубного ряду. Щітка може функціонувати в шести різних режимах: щоденне очищення, догляд за яснами, Чищення чутливих зубів, інтенсивне Чищення, відбілювання і чищення язика. Bluetooth-модуль передає дані в додаток Oral-B App, яке оцінює правильність процедури і створює рекомендації для її поліпшення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Genius X 20000N Special Edition
Зубна електрощітка Oral-B D706.513.6X Genius X 20000 Black Bluetooth Stand | 4 999 грн. |
Зубная щетка Oral-B Genius X 20000N Midnight Black (Черная) D706.513.6X D | 7 799 грн. |
Электрическая зубная щетка ORAL-B Genius X/D706.513.6X (Rose gold) тип 375 | 5 999 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B Genius X Rose Gold (D706.513.6 X) | 8 999 грн. |
Зубная щетка Oral-B Genius X 20000N Rose Gold (Розовое золото) D706.513.6X | 7 799 грн. |
- Технологія 360º SmartRing