Електрична зубна щітка Oral-B Vitality Pro D103 (D103.413.3)
Відео 1Фото 6 |
Oral-B Vitality Pro D103 |
|
Електрична зубна щітка відноситься до категорії відносно недорогих моделей компанії Oral-B, проте пропонує всі необхідні функції для ретельного та безпечного чищення зубів. Вона оснащена змінною насадкою Cross Action круглої чашоподібної форми, щетинки якої забезпечують глибоке проникнення у простір між зубами, видалення нальоту та залишків їжі. Працює щітка за технологією поворотно-обертових рухів, здійснюючи до 7600 тисяч виметань за хвилину.
Для того, щоб процедура була якісною та правильною, передбачено таймер, який контролює тривалість чищення. Кожні 30 секунд він подає сигнали у вигляді вібрацій про те, що вам необхідно перейти до наступної зони ротової порожнини, а через 2 хвилини вимикає пристрій, оскільки стільки часу стоматологи рекомендують чистити зуби. Oral-B Vitality Pro D103 особливо підійде людям з чутливими яснами та іншими проблемами, оскільки пропонує 3 режими роботи.
Окрім щоденного чищення, тут є режими для делікатного та надделікатного очищення, які дбайливо впливають на ясна та емаль та запобігають їх травмуванню. Для роботи щітці не потрібні розетки та проводи - вона живиться від вбудованого акумулятора, одного заряду якого вистачає до 5-7 днів автономної роботи. А ось заряджається батарея не швидко - на повне відновлення енергії потрібно 16 годин. У комплектацію входить компактна зарядна підставка, яка дозволяє зручно зберігати та одночасно заряджати прилад. Також варто відзначити зручну ковзаючу ручку, невелику вагу і вологозахищений корпус, завдяки якому щітку можна використовувати у ванній кімнаті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Vitality Pro D103
Усі ціни 46 →Електрична зубна щітка Oral-B Braun Vitality Pro Protect X Clean D103 Blac | 999 грн. |
Зубна Braun BRAUN Oral-B Vitality D103.413.3 PRO Protect X Clean Cross Act | 1 099 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Vitality D103.413.3 PRO Protect X Clean Vapor Bl | 1 169 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B D103.413.3 PRO Blue | 1 419 грн. |
Зубная щетка Oral-B Vitality D100 Pro Protect X Clean CrossAction Vapor Bl | 1 199 грн. |
Комплектація хороша є дві насадки і зарядка Досить тихо працює приємна прогумований корпус Відсутній індикатор заряджання
Немає взагалі жодних індикаторів перша година нерозумієш чи заряджається вона чи ні Jok 103b: користуюся Oral-B Vitality Pro D103 менше місяця |