Електрична зубна щітка Oral-B Pro 2 2000N CrossAction
Відео 2Фото 6 |
Oral-B Pro 2 2000N CrossAction |
|
Високоефективна зубна щітка з 3D-технологією чищення, датчиком тиску і акумуляторним живленням. Належить до лінійки Oral-B Professional Care, виробником позиціонується як модель середнього класу призначена для широкого кола користувачів. Відрізняється підтримкою 2 типів руху головки. Довговічний електричний привод генерує зворотно-обертальні рухи з частотою 146 Гц і зворотно-поступальні (пульсуючі) руху з частотою 333 Гц.
Комплектується насадкою Oral-B Cross Action, яка оснащена трьома типами щетинок. Два кругових ряду складаються з щетинок, розташованих під кутом 16° до площини підстави або 32° між рядами. Такі похилі щетинки проникають значно глибше звичайних, розташованих вертикально, і знімають наліт, який не видаляється звичайними ручними або бюджетними електричними щітками. Електрична зубна щітка Braun Oral-B Pro 2 2000N CrossAction має водонепроникний корпус зі зручною прогумованою ручкою. Підтримує роботу в двох режимах: «щоденна чистка» гарантує ефективну чистку порожнини рота, а режим «догляд за яснами» дозволяє масажувати ясна, покращуючи стан м'яких тканин. Вбудований 2-хвилинний таймер кожні 30 сек нагадує користувачеві про те, що потрібно змінити область чищення. Інтегрована акумуляторна батарея здатна забезпечити до 28 хв автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Pro 2 2000N CrossAction
Усі ціни 44 →Електрична зубна щітка Oral-B PRO2 2000 CrossAction Black Edition (D501.51 | 1 599 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B D501 PRO 2 White | 1 599 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B PRO2 2000 Sensi Ultrathin D501.513.2 SU D 501.513 | 1 608 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B PRO2 2000 D Cross Action | 1 699 грн. |
Зубная щетка Oral-B Pro2 2000 Sensi Ultrathin D501.513.2 SU | 1 899 грн. |