Електрична зубна щітка Oral-B Smart 4 4000 Teen D601.523.3 (D601.523.3)
Фото 11 |
Oral-B Smart 4 4000 Teen D601.523.3 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Smart 4 4000 Teen D601.523.3
Зубна електрощітка Oral-B Smart 4 4000 Teen D601.523.3 | 2 349 грн. |
Электрическая зубная щетка Braun Oral-B Teen D601.523.3 | 1 623 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B D601.523.3X Professional Gumcare 3 White | 2 749 грн. |
Электрическая зубная щетка Oral-B Professional Gumcare 3/D601.523.3X | 2 737 грн. |
Прогресивна електрощітки Braun позиціонується в якості рішення для підлітків, що частково підтверджує і вже не дитячої зовнішнє оформлення. Але завдяки сумісності з усіма фірмовими насадками вона підійде дітям будь-якого віку.
Braun Oral-B Smart 4 4000 Teen D601.523.3 є smart-моделлю з можливістю синхронізації з мобільними пристроями для контролю результатів чистки у фірмовому додатку Oral-B.
3 режими та 2 насадки
У моделі реалізовані три режими роботи: стандартний, для чутливих зубів і масажу ясен. Високу ефективність очищення в кожному з них покликана забезпечити комбінована технологія, що поєднує зворотно-обертальні і пульсуючі рухи.
Зубна щітка комплектується двома насадками і контейнером для їх зберігання. Кожна передбачає індикатор зносу: щетинки блакитного кольору в процесі експлуатації знебарвлюються, тим самим сигналізуючи про необхідність заміни. Кругла насадка Ortho підходить дітям з брекетами, а Sensi Ultrathin — власникам чутливих ясен та/або зубів, яким потрібно щадний догляд. Виключити надмірне тиск на емаль також покликаний датчик натиску.
Інші переваги
Вбудований акумулятор дозволяє використовувати Braun Oral-B Smart 4 4000 Teen D601.523.3 до двох тижнів без підзарядки (в районі 48 хвилин). Зарядка здійснюється на комплектної підставці, а для нагадування про необхідність підживлення АКБ запропоновано відповідний індикатор.
До традиційних особливостей моделі відноситься водонепроникний, прогумований корпус і наявність двохвилинного таймера з інформуванням про зміну областей чищення. Мінусом приладу є висока ціна, але це цілком розумна плата за саму функціональну дитячу зубну щітку на ринку.