Літня шина Orium SUV 701 235/65 R17 108V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium SUV 701 235/65 R17 108V 235/65 R17 104 V 235/65 R17 108 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium SUV 701 235/65 R17 108V
Усі ціни 33 →Шина Orium 701 SUV 235/65 R17 108V XL | 3 948 грн. |
Orium 701 SUV 235/65 R17 108V XL | 3 780 грн. |
Orium SUV 701 235/65 R17 108V XL | 3 790 грн. |
Orium SUV 701 (235/65R17 108V) | 3 974 грн. |
Orium 701 SUV 235/65 R17 108V | 4 477 грн. |
ще 20 пропозицій
Поставив на туксон супер шини нешумна добрий протектор немає Андрей Иванов: користуюся Orium SUV 701 225/65 R17 106H кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Orium SUV 701 235/65 R17 108V
Ціни на Orium SUV 701 235/65 R17 108V |
---|---|---|---|---|
Orium SUV 701 235/65 R17 104V | від 6 193 грн. | 1 пропозиція | ||
Orium SUV 701 235/65 R17 108V | від 3 780 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →