Літня шина Vredestein Ultrac 235/65 R17 108V
Відео 23Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac 235/65 R17 108V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac 235/65 R17 108V
Усі ціни 34 →Шина Vredestein Ultrac 235/65 R17 108V XL | 3 935 грн. |
Vredestein Ultrac 235/65 R17 108V XL | 4 037 грн. |
Vredestein Ultrac 235/65 R17 108V XL | 3 927 грн. |
Vredestein ULTRAC 235/65 R17 108V (9017085748) | 6 130 грн. |
Vredestein Ultrac (235/65R17 108V) | 3 970 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →