Літня шина Nexen Roadian HP 235/65 R17 108V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian HP 235/65 R17 108V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian HP 235/65 R17 108V
Усі ціни 22 →Roadstone Roadian HP 235/65 R17 108V XL | 3 873 грн. |
Roadstone Roadian H/P SUV 235/65 R17 108V XL | 3 970 грн. |
Nexen Roadian H/P SUV (235/65R17 108V) | 3 878 грн. |
Летние шины Roadstone Roadian H/P SUV 235/65 R17 108V XL 1000260428 | 3 971 грн. |
Roadstone Roadian HP 235/65 R17 108V XL | 3 965 грн. |
ще 17 пропозицій
2 1 5 11 |
хто каже, що погана гума не знаю, починав на ній ще, коли сніг ще повністю не зійшов. на сухій і мокрій дорозі тримає добре, в повороти на швидкості не зносить. На хорошій ділянці їхав 140-160 нарікань немає, пробував 180 вже страшнувато, але й дороги наші бажають залишатися найкращими. У бруд поки не влазив не знаю, але літо попереду, подивимося, а поки що чудово. Це корейська гума, а не китайська, як хтось написав. поки немає. користуюся Nexen Roadian HP 235/65 R17 108V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
За ці гроші норма гума! Проїхав 2тис км поки що подобається ... встановив на Інфініті фх37, ну а що? Криза на подвір'ї))) особливої різниці між бриджстоуном і нексеном не відчув! Не бачу сенсу переплачувати! Пробіг за рік 10тис км та зносостійкістю не морочусь! На 5 років вистачить та й чудово... М'яка, по шумності як і 5-річний бридж Може з часом задубіє швидше... поки не знаю користуюся Nexen Roadian HP 265/50 R20 111V кілька місяців |
все відмінно я вже писав відгук, останній, якраз мій, тільки гума у мене 215/65 р16 стоїть на мітсубісі асх, додам гальмує супер. немає рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →