Зимова шина Orium Winter 205/60 R16 92H
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Winter 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Winter 205/60 R16 92H
Усі ціни 25 →Шина Orium Winter 205/60 R16 92H | 2 936 грн. |
Orium Winter 205/60 R16 92H | 2 626 грн. |
Orium Winter 205/60 R16 92H | 3 105 грн. |
Orium Winter (205/60R16 92H) | 3 044 грн. |
Orium Winter 205/60 R16 92H | 3 393 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив гуму тому, що була така ж літня і всі кажуть, що її виробляє піреллі. По снігу та сніговій каші їде і в принципі по льоду теж їде на швидкості близько 120 км. на годину машина плаває на всі боки. У мене повний привод і щоб розуміти як вона веде себе на інші машини я не знаю, але думаю, що буде поводитися гідно Низька шумність і прохідність низька ціна, але якщо додати гривень 200-300 можна взяти і повноцінну піреллі Плаває на швидкості, по снігу та льоду дуже погано гальмує користуюся Orium Winter 195/65 R15 95T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Orium Winter 205/60 R16 92H
Ціни на Orium Winter 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Orium Winter 205/60 R16 92H | від 2 626 грн. | 25 пропозицій | ||
Orium Winter 205/60 R16 96H | від 2 586 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →