Каструля Oscar Nova OSR-2003-24
Фото 4 |
Oscar Nova OSR-2003-24 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Nova OSR-2003-24
Усі ціни 8 →Каструля Oscar Nova з кришкою 24 см 4.5 л (OSR-2003-24) | 917 грн. |
Кастрюля Oscar Nova с крышкой 24 см 4.5 л (OSR-2003-24) | 917 грн. |
Кастрюля OSCAR NOVA алюминиевая 24 см (4.5 л) с крышкой (OSR-2003-24) OSR- | 783 грн. |
OSCAR OSR-2003-24 | 689 грн. |
Каструля Oscar Nova 4.5 л 24 см (OSR-2003-24) | 965 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Oscar Nova OSR-2003-24
Ціни на Oscar Nova OSR-2003-24 |
---|---|---|---|---|
Oscar Nova OSR-2003-18 | від 533 грн. | 10 пропозицій | ||
Oscar Nova OSR-2003-20 | від 578 грн. | 9 пропозицій | ||
Oscar Nova OSR-2003-24 | від 689 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →