Каструля Oscar Nova OSR-2003-18
Фото 4 |
Oscar Nova OSR-2003-18 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Nova OSR-2003-18
Усі ціни 9 →Каструля Oscar Nova з кришкою 18 см 1.6 л (OSR-2003-18) | 912 грн. |
Кастрюля Oscar Nova с крышкой 18 см 1.6 л (OSR-2003-18) | 912 грн. |
Кастрюля OSCAR NOVA алюминиевая 18 см (1.6 л) с крышкой (OSR-2003-18) OSR- | 959 грн. |
OSCAR OSR-2003-18 | 582 грн. |
Каструля OSCAR NOVA 18 см (1.6 л) OSR-2003-18 | 533 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Oscar Nova OSR-2003-18
Ціни на Oscar Nova OSR-2003-18 |
---|---|---|---|---|
Oscar Nova OSR-2003-18 | від 533 грн. | 10 пропозицій | ||
Oscar Nova OSR-2003-20 | від 580 грн. | 9 пропозицій | ||
Oscar Nova OSR-2003-24 | від 691 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →