Каструля Oscar Nova OSR-2003-20
Фото 4 |
Oscar Nova OSR-2003-20 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Nova OSR-2003-20
Усі ціни 8 →Кастрюля Oscar Nova с крышкой 20 см 2.4 л (OSR-2003-20) | 784 грн. |
Каструля Oscar Nova з кришкою 20 см 2.4 л (OSR-2003-20) | 784 грн. |
Кастрюля OSCAR NOVA алюминиевая 20 см (2.4 л) с крышкой (OSR-2003-20) OSR- | 684 грн. |
OSCAR OSR-2003-20 | 586 грн. |
Каструля Oscar Nova 2.4 л 20 см (OSR-2003-20) | 825 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Oscar Nova OSR-2003-20
Ціни на Oscar Nova OSR-2003-20 |
---|---|---|---|---|
Oscar Nova OSR-2003-18 | від 533 грн. | 9 пропозицій | ||
Oscar Nova OSR-2003-20 | від 586 грн. | 8 пропозицій | ||
Oscar Nova OSR-2003-24 | від 697 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →