Сковорідка Brizoll Next N2447-P 24 см
Фото 5 |
Brizoll Next N2447-P |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Next N2447-P 24 см
Усі ціни 11 →Сковорода чавунна Brizoll Next з ручкою 24х4.7 см (N2447-P) | 369 грн. |
Сковорода чавунна Brizoll Next 240см (N2447-P) | 410 грн. |
Сковорода чугунная Brizoll Next 240см (N2447-P) | 410 грн. |
Brizoll N2447-P | 367 грн. |
Сковорода 240х47 мм Next BRIZOLL (N2447-P) | 369 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Brizoll Next N2447-P
Ціни на Brizoll Next N2447-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Next N2240-P 22 см | від 329 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Next N2447-P 24 см | від 367 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll Next N2654-P 26 см | від 398 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →