Ксенон Osram Xenarc Original D3S 66340
Osram Xenarc Original D3S 66340 |
|
Високоякісна ксенонова лампа головного світла для ефективного освітлення дороги у темряві та умовах недостатньої видимості. Модель із серії Xenarc Original заточена під використання у фарах легкових автотранспортних засобів з бортовою напругою 12 В. При споживаній потужності 35 Вт лампа випромінює потужний світловий потік силою 3200 лм. Колірна температура лампочки на рівні 4100 К вважається ідеальною для повноцінного освітлення дороги та зниження втоми зорового апарату у водія.
Призначається Osram Xenarc Original D3S 66340 для машин із двоконтактним цоколем D3S/PK32d-5. Модель є відповідним рішенням як ближнього, так далекого світла. Максимальну ефективність вона виявляє у лінзованій оптиці. Термін служби ксенонової лампи заявлено протягом 4000 годин. Пластиковий бокс штатної комплектації містить одну лампочку. Так що для установки ксенонового головного світла в обох фарах автомобіля необхідно купувати два комплекти моделі, що розглядається.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Купити Osram Xenarc Original D3S 66340
Усі ціни 15 →Лампа ксенонова Osram d3s 66340 original d3s 85v 35w PK32d-5 xenarc | 3 316 грн. |
Лампа 66340 D3S 35W PK32D-5 10X1 XENARC ORIGINAL OSRAM 4052899199569 | 3 306 грн. |
Лампа Osram ксенонова 42V D3S 35W 4150K Pk32D-5 (OS66340) OS66340 | 3 531 грн. |
Автолампа Osram ксенонова (OS 66340) | 3 234 грн. |
Автолампа Osram ксенонова (OS 66340) OS 66340 | 2 974 грн. |