Смартфон Oukitel WP33 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Oukitel WP33 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікWP (захищений)для військовихнічне баченняNFCбез microSDзахист від вологиударостійкіfast chargeнемає 3.5 мм
Екран:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 6100+
Камера:3 модулі, 64 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:22000 мАгод
Вага:578 г
Функція розширення ОЗП на 16 ГБ. Дуже гучний динамік (136 дБ, 5 Вт, 36 мм). Дротова реверсивна зарядка 18 Вт. Бічна кнопка, що настроюється. Спеціальний підвісний тримач з ремінцем.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel WP33 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 30 →Смартфон Oukitel WP33 Pro 8/256GB BlackДисплей: 6.6" IPS (1080x2408) 400 ppi / Процесор: Mediatek Dimensity Dimensity 6100+ / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована п... щеам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: отсутствует / Камера: 64 МП (f/1.9) + 20 МП (f/2.2, ночная, 3 ИК-мзлучателя) + 2 МП (2.2, макро) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 32 Мп (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 22000 мАч / Вага: 578 г / Операційна система: Android 13 / Кількість SIM-карт: 1 / Тип SIM-карти: Nano-SIM, eSim / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 11 074 грн. |
Смартфон Oukitel WP33 Pro 8/256 Gb Global Black | 11 830 грн. |
Смартфон Oukitel WP33 Pro 8/256GB Black Night VisionOukitel WP33 Pro Производитель оригинальных смартфонов Oukitel, представил очередной защищенный гаджет в... щепотрясающем стиле, по доступной цене. Мобильный телефон порадует пользователей 8-ядерным процессором Dimensity 6100+ и графическим ускорителем Mali-G57 MP2 Очень удобный FHD+ экран 6.6 дюймов, на котором играть в игры будет огромным удовольствием. Также отмечаем, качественную основную Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 12 Поскаржитись | 10 990 грн. |
Oukitel WP33 Pro 8/256GB Black mj-062413ВиробникOukitel Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 11 678 грн. |
Смартфон Oukitel WP33 Pro 8/256GB BlackДисплей: 6.6" IPS (1080x2408) 400 ppi / Процессор: Mediatek Dimensity Dimensity 6100+ / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная... щепамять: 256 ГБ / Слот для карт памяти: отсутствует / Камера: 64 МП (f/1.9) + 20 МП (f/2.2, ночная, 3 ИК-мзлучателя) + 2 МП (2.2, макро) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 32 Мп (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 22000 мАч / Вес: 578 г / Операционная система: Android 13 / Количество SIM-карт: 1 / Тип SIM-карты: Nano-SIM, eSim / Год выпуска: 2023 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 10 873 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Oukitel WP (захищений)Порівняти в таблиці →
від 14 990 грн.
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8050, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 7 890 грн.
для військових, 6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 328 г
від 5 321 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 362 г
від 8 849 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 570 г
від 8 158 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
від 10 495 грн.
для військових, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 578 г
від 9 399 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 13 240 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 5 640 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 373 г
від 4 533 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод
від 6 753 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 396 г
від 7 049 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 399 г
від 4 028 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5800 мАгод, 297 г
від 6 599 грн.
для військових, 6.78 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8300 мАгод
від 5 029 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 12500 мАгод, 430 г
від 4 379 грн.
для військових, 5.93 ", 296 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 12500 мАгод, 380 г
від 3 938 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 6 079 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, MediaTek MT8788, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 394 г
від 7 840 грн.
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 4 модулі, 48 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8000 мАгод, 380 г
від 6 679 грн.
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5280 мАгод, 291 г
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel WP33 Pro →
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 200 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 560 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 938 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП